تماس با امداد باتری ماشین

برای تماس تلفنی اینجا را لمس کنید

پاسخگویی 24 ساعته جهت خرید باطری ماشین

باتری ماشین های هیوندا

تلفن: ۴۳۸  ۳۲۱  ۸۸

انواع باتری ایرانی و باطری کره ای

باتری ماشین های کیا

تلفن: ۵۵۱  ۳۲۰  ۸۸

ارسال رایگان باتری ماشین کمتر از ساعت

باتری ماشین های تویوتا

تلفن: ۴۳۸  ۳۲۱  ۸۸

خرید باتری پژو 206 sd

مشخصات باتری پژو 206 sd

از سال 2006 یک مدل سدان با نام پژو 206 SD در ایران توسعه یافت. این خودرو به طور مشترک توسط پژو و ایران خودرو طراحی شد و پنجمین و آخرین نسخه پژو 206 است.

پژو مدت ها قبل از ورود 206 هاچ در سال 1998، یک هاچ بک بود، و جایگزین خانواده هاچ بک 205 شد که از سال 1983 تولید می شد. در واقع این مدت زمانی است که سلف خود در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر تحت سلطه بوده است، در حالی که وظیفه جایگزینی آن را بر عهده دارد. حتی پس از گذشت زمان زیاد، کار آسانی نبود. 206 با سبک مدرن 90 و بار دیگر توجه خود را به فولکس واگن گلف جلب کرد، 206 در طعم هاچ بک سه و پنج در و بعداً یک سدان برای تعدادی از بازارهای خارج از کشور عرضه شد. 206 هنوز هم در سراسر جهان یک منظره معمول است، زیرا در 10 کشور از جمله چین، ایران و شیلی، تولید نسبی کامل را ایجاد کرده است.

مشخصات باتری پژو 206 sd : باتری فابریک ماشین پژو 206 sd که توسط کارخانه ماشین سازی ایران خودرو به صورت فابریک بر روی این ماشین نصب می شود، باتری 50 آمپر است، باتری 50 آمپر در دو قالب L1 و L2 تولید می شود، در ادامه به طور واضح تر توضیح خواهیم داد.

باتری پژو 206 SD مدل 96 به قبل، باتری 50 آمپر در قالب L2 است. دو باتری دیگر در بازار وجود دارد که در این قالب تولید می شوند، در نتیحه دارای ابعاد یکسانی با باتری 50 آمپر قالب L2 هستند بنابراین برای ماشین پژو 206 SD نیز مناسب می باشند، باتری 55 آمپر و باتری 60 آمپر در قالب L2 مناسب این ماشین هستند.

باتری فابریک پژو 206 SD مدل 96 به بعد، باتری 50 آمپر قالب L1 است که در ماشین های پژو 206 SD سال 96 به بعد در تیپ 2 می توان از باتری های قالب L2 که در بالا نام برده ایم نیز استفاده کرد اما این اتفاق به سختی میفتد و باتری به سختی در جای خود قرار می گیرد.

مالکان ماشین پژو 206 SD که مدل ماشین آنها 96 به بعد و تیپ 5 حتما لازم است که بدانند برای ماشین آنها فقط و فقط باتری 50 آمپر L1 مناسب است و هیچ باتری دیگری مناسب نصب بر روی این ماشین نمی باشد.

برای تهیه باتری های 50 آمپر ، 55 آمپر و 60 آمپر که برای ماشین پژو 206 SD مناسب است، اصلا نگران نباشید، کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تمای این باتری ها را در بهترین کیفیت تولید و با بهترین قیمت به بازار عرضه می کنند.


تعویض و نصب باتری پژو 206 SD

هنگامی که صحبت از باتری و سیستم الکتریکی خودرو می شود، دانش قدرت است. در واقع، باتری قلب و روح خودرو شما است.

آگاهی از وسیله نقلیه شما مهم است. این می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که چه موقع و آیا مشکلی وجود دارد که باید برطرف شود. وسیله نقلیه شما برای کارکرد صحیح به موارد مختلف متکی است. یکی از اجزای مهم وسیله نقلیه شما برای عملکرد صحیح باتری خودرو شما است که باید بهترین عملکرد را داشته باشد. باتری هایی که استفاده می کنید به شما این امکان را می دهد که کارهایی فراتر از راه اندازی خودرو انجام دهید. شما می توانید همه کارها را مانند استفاده از چراغ ها و خنک کردن موتور خود انجام دهید. مهم است که مطمئن شوید نوع مناسبی از باتری را برای خودرو خود خریداری کرده اید. این به اطمینان از ایمنی و کارآیی وسیله نقلیه شما کمک می کند.

ممکن است نشانه هایی وجود داشته باشد که نشان می دهد باتری آنطور که باید کار نمی کند. اگر راه اندازی و کارکرد خودرو مشکل شود، ممکن است به باتری جدیدی نیاز داشته باشید.

باتری مهم است زیرا نه تنها وسیله نقلیه شما را کار می اندازد، بلکه از عملکرد صحیح سیستم های ضد سرقت شما نیز اطمینان حاصل می کند.

باتری به تنظیم تزریق سوخت الکترونیکی کمک می کند. علاوه بر این، این امر به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که ظرفیت موتور مورد نیاز خود را دریافت می کنید تا بتوانید هر زمان که گاز را فشار می دهید به همان میزان که نیاز دارید، نیرو بگیرید.

گاهی ممکن است ماشین به سختی راه اندازی شود یا به هنگام استارت زدن صدای تق تق از ماشین بشنوید، تمامی این اتفاقات به شما می گویند که زمان تعویض باتری خودروتان هست.

تعویض و نصب باتری از اتفاقاتی است که شما بایداز زمان فرا رسیدن آن از قبل خبر داشته باشید تا شما را به هنگام سفر کردن دچار مشکل نکند.

نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، تعویض و نصب باتری پژو 206 SD شما را در کمترین زمان انجام می دهند.


قیمت باتری پژو 206 SD

قیمت باتری پژو 206 SD مانند تمام باتری های خودرویی و صنعتی با توجه به مقدار آمپر آن باتری مشخص می شود، بنابراین متوجه می شویم که باتری 50 آمپر و باتری 55 آمپر که هر دو برای این ماشین مناسب هستند، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا قیمت باتری با تغییر آمپر آن تغییر می یابد! ما در اینجا جواب سوالتان را می دهیم.

در ساختار باتری های خودرویی مقدار زیادی سرب استفاده می شود تا بتوانند صفحات سربی باتری را تولید کنند، همچنین میزان سرب باتری، آمپر باتری را مشخص می کند، به عبارت دیگر تغییر آمپر یک باتری به میزان سرب باتری وابسته است. هرچه میزان سرب یک باتری افزایش یابدف میزان آمپر آن باتری نیز افزایش می یابد. همه ما می دانیم، سرب از فلزات با ارزش با منابع محدود است به همین دلیل از قیمت بالایی هم برخوردار است، با توجه به این موضوع شما جواب سوال خود را می گیرید که چرا با افزایش آمپر، قیمت باتری تغییر پیدا می کند.

شما می توانید قیمت باتری های مناسب ماشین خود را در سایت ما مشاهده کنید.

باتری 55 آمپر سوزوکی


خرید باتری پژو 206 SD

برای خرید باتری پژو 206 SD حتما توجه داشته باشید که از نمایندگی ها اقدام کنید1ف زیرا بهتری باتری ها با بهترین کیفیت و خدمات فقط در نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری موجود هست.

شما می توانید با خرید از ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری از خدمات پس از فروش فوق العاده ای بهره مند شوید. این خدمات شامل ارسال و نصب رایگان، تست باتری وتست دینام ماشین به صورت رایگان و ضمانت باتری هست.

برای این که خرید با ضمانت و با اطمینان انجام دهید، با شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در جهت خرید و ثبت سفارش باتری مناسب خودروتان راهنمایی کنند.

پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما در کمترین زمان باتری را به دستتان می رسانند، شما می توانید پس از نصب باتری بر روی ماشین، گارانتی را فعال کنید تا در مدت زمان گارانتی اگر مشکلی برای باتری پیش آمد، کارشناسان ما مشکل را حل کنند.

شماره تماس جهت مشاوره و ثبت سفارش:

۵۵۱ ۳۲۰ ۸۸
۲۳ ۴۲ ۸۴۰ – ۰۹۱۲
۴۳۸ ۳۲۱ ۸۸

باتری فابریک ماشین هیوندا IX55

باتری ماشین 206

قیمت مناسب باتری پژو 206 sd

ارسال و نصب رایگان باتری 206

باتری فابریک ماشین هیوندا IX55

خرید اینترنتی باتری پژو 206 sd

*